piątek, 7 czerwca 2013

Konkurs z okazji Dnia Dziecka został roztrzygnięty !


Kochani konkurs plastyczny z okazji Dnia Dziecka pt. „Miś z moich marzeń” został rozstrzygnięty, a nagrody przekazane szczęśliwym laureatom.
Dnia 1 czerwca czekaliśmy na Was i Wasze prace na stoisku Niedźwiadkowa Kraina i nie zawiedliście nas. Nie spodziewaliśmy się iż nasz konkurs będzie się cieszył aż takim zainteresowaniem. Jest nam bardzo miło. Zgłosiło się naprawdę bardzo dużo dzieci z pięknymi, kolorowymi pracami przedstawiającymi cudne, wyjątkowe misie. Część dzieci dopiero oglądając nasze misie na stoisku dowiedziało się o konkursie i zapragnęło wziąć w nim udział. Byliśmy na to przygotowani; kartki i kredki czekały już na dzieci. Możliwość patrzenia jak powstają wymarzone przez dzieci misie sprawiła nam wiele radości.
Po zamknięciu stoiska, gdy dzieci pewnie spały już w swoich łóżeczkach przed nami stanęło nie łatwe zadanie, wybranie laureatów konkursu. Obrady komisji konkursowej były bardzo burzliwe i trwały do późnych godzin nocnych.
Komisja zadecydowała iż nie będzie III miejsca, gdyż czworo dzieci otrzymało egzekwo II miejsce.
W niedzielę po godzinie 11 powiadomiliśmy telefonicznie rodziców laureatów o wynikach konkursu i poprosiliśmy o przybycie po nagrody. O godzinie 12 miało się odbyć oficjalne ogłoszenie o wynikach konkursu poprzez nagłośnienie w CH Outlet Park. Niestety w wyniku awarii nie udało nam się tego uczynić, za co serdecznie przepraszamy wszystkie dzieci. Wiemy jak bardzo byliście rozczarowani i jest nam z tego powodu bardzo przykro.
Czekając na laureatów konkursu nie mogliśmy się doczekać widoku Waszych szczęśliwych minek. Wypatrywaliśmy Was z tłumu przechodzących ludzi i za każdym razem witały nas przepiękne promienne uśmiechy.

Dziękujemy Wszystkim dzieciom za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych organizowanych przez Nas konkursach. Wasze misie były piękne!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pt. „Miś z moich marzeń”. W konkursie nagrodziliśmy 5 prac. Oto wyniki:


1. miejsce

Natalia tytuł pracy „Styropianek – miś przyjaciel”

 

2  miejsce:


   Mikołaj tytuł pracy „Miś z nutką”
    

    
    
    
   Livia tytuł pracy „ Miś zrywający kwiatek dla mamy i taty”
    
    
    
   Piotr tytuł pracy „ Miś Felek-Szelek” oraz Kasia tytuł pracy „Misia – strojnisia „
    
    Zwycięzcą jeszcze raz gratulujemy !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz